2000 Szentendre, Kálvária út 16/c.

   +36 26 300 200

  • Akciós éves bérletek
  • Ajándékutalvány
  • Családi Vasárnap
  • Nyitólap
  • Hírek
  • Álláslehetőség a V8 Uszodában - stabil, kiszámítható munkahely, hosszútávra

Álláslehetőség a V8 Uszodában - stabil, kiszámítható munkahely, hosszútávra

A V8 uszoda és Szabadidőközpont 2 pozícióra keres munkatársat: napi 4 és napi 8 órában. Jelentkezzen MOST!

A V8 uszoda és Szabadidőközpont 2 pozícióra keres munkatársat:

Jegypénztári és ügyfélszolgálati munkatárs: 4 órában

Jegypénztári és ügyfélszolgálati munkatárs: 8 órában

Milyen feladatok várnak Önre?

  • pénztári feladatok ellátása, kassza kezelése: pénztárprogram kezelése, jegyek, bérletek, ajándékutalványok eladása, az ezzel kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • vendégek fogadása, magasszínvonalú tájékoztatása, az uszoda szolgáltatásaival kapcsolatos kérdések megválaszolása

Mit kérünk Öntől?

  • minimum középfokú iskolai végzettséget (érettségi bizonyítvány)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretet
  • ügyfél- és vendégközpontúságot, szolgáltatói szemléletet
  • jó, magabiztos kommunikációs készséget
  • pontosságot, megbízhatóságot, szorgalmat
  • igényességet a munkában és a megjelenésben

Mit kínálunk Önnek?

  • határozatlan idejű, bejelentett munkaszerződést
  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget egy stabil hátterű cégnél
  • kiszámítható munkabért
  • barátságos, támogató légkört egy lendületes, bővülő csapatban
  • folyamatos támogatást, képzés, fejlődési lehetőségrt
  • stabil, korrekt alapbért, pótlékokkal és béren kívüli juttatásokkal

Előnnyel indul, ha rendelkezik:

  • alapfokú angol nyelvismerettel

Szükséges tapasztalat:

  • minimum 1 év ügyfélszolgálati vagy/és pénztári tapasztalat